News

Co dalej ze “Sprzedaj z Otodom”

Od kilku lat niemałym zainteresowaniem wśród klientów biznesowych Otodom cieszy się jedyny na polskim rynku program prowizyjny “Sprzedaj z Otodom”. Popularność zawdzięcza on alternatywnemu systemowi rozliczenia – za rzeczywisty efekt. Oferując maksymalizacację zasięgu i oglądalności nieruchomości klient nie ponosił dodatkowych kosztów w przypadku braku finalizacji transakcji. Nie sprzedasz – nie płacisz.

Sprzedaj z Otodom to prawie 2000 ofert w ciągu 3 lat, co piąta oferta zakończyła się podpisaniem przedwstępnej umowy sprzedaży bądź zrealizowaną transakcją. Ale przede wszystkim program ten jest pionierski na rynku branży serwisów ogłoszeń nieruchomości.

Chcieliśmy stworzyć produkt odpowiadający na potrzeby naszych klientów, przede wszystkim potrzebę zwiększenia oglądalności i zasięgu oferty. Zasady współpracy oparliśmy na wiedzy i doświadczeniu pośredników pracujących na umowach na zasadzie wyłączności. Po debiucie programu wielu pośredników chwaliło sobie automatyzację uruchamianych promocji. Inni cieszyli się dodatkowymi zapytaniami z OLX – tu także transferowane są oferty uczestniczące w Sprzedaj z Otodom.

Przez te 3 lata otrzymaliśmy od Was wiele pozytywnych opinii i sugestii, które chcielibyśmy teraz wykorzystać. W celu dokonania zmian, na czas testowania nowych pomysłów postanowiliśmy zawiesić działanie “Sprzedaj z Otodom”.

Od początku miesiąca nie przyjmujemy już nowych ofert do programu prowizyjnego. Natomiast wszystkie aktywne ogłoszenia w Sprzedaj z Otodom wkrótce zakończą ostatni cykl promocji. Za oferty kończące teraz okres aktywności w programie nie będą naliczane opłaty prowizyjne. Jeżeli macie pytania dotyczące Sprzedaj z Otodom zapraszamy Was do kontaktu z Zespołem Obsługi poprzez formularz kontaktowy.

Wkrótce wrócimy do Was z nową ofertą, ale jej podstawowa zasada pozostanie bez zmian: nie sprzedasz – nie płacisz.

Czytaj dalej

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij