News

Bariery są tylko w naszych głowach! [Wspomnienie z Dymaczewa]

Mimo, że minęło już trochę czasu wciąż wspominamy warsztaty w Dymaczewie, przy organizacji których pomagaliśmy. Znowu nie udało nam się wykąpać w jeziorze, ale atrakcji było tak wiele, że wcale tego nie żałujemy.


Jako partner organizacyjny zajmowaliśmy się nie tylko kwestiami organizacyjno-marketingowymi, ale przede wszystkim chcieliśmy uczestnikom zaoferować coś wartościowego.

Daliśmy uczestnikom możliwość spotkania z ciekawą osobą – Tomkiem Michniewiczem. Podróżnik opowiedział kilka historii z odległych stron świata.  Pokazał również miejsca, do których pewnie większość z nas nigdy nie pojedzie… A  przy tym uświadomił wszystkim, że zmiany to naturalna część życia, a bariery są tylko w naszych głowach. Ponadto pokazał jak ważna w życiu i biznesie jest współpraca. No i udowodnił, że jedzenie robaków nawet może być inspirujące… ;)


Mamy nadzieję, że równie inspirujące były dla Was warsztaty, które poprowadził manager Otodom Marcin Kawecki.  Były to premierowe warsztaty nowego tematu, który już od sierpnia poprowadzimy w ramach kolejnej edycji Akademii Rozwoju Agenta. Bardzo cieszy nas wasze duże zainteresowanie naszymi zajęciami, wasza aktywność i pozytywne opinie! Wiemy, że zajęcia były dla Was okazją do wymiany doświadczeń na temat skuteczności wykorzystywanych narzędzi marketingowych. Kto nie uczestniczył ma czego żałować… ale nic straconego, wkrótce wyruszymy z tematem w Polskę.

Ale warsztaty w Dymaczewie to nie tylko  wykłady, to też duża dawka zabawy i rywalizacji. I tutaj jesteśmy niezwykle dumni, ponieważ nasz Product Manager Hubert, w praktyce udowodnił, że jest mistrzem w pokonywaniu barier. Mimo, że poważnie kontuzjowany (właśnie dzisiaj odjechał na operację kolana, a przy okazji – powodzenia Hubert, niech Cię tam dobrze poskładają!) wrócił z Dymaczewa z dyplomem za 1 miejsce w zawodach kajakowych!

Jak się później okazało Marcin Kawecki też dostał dyplom – 1 miejsce w siatkówce.

Dziękujemy za kolejne wartościowe spotkanie z Wami. Mamy nadzieję, że wynieśliście z niego równie dużo jak my.

W ramach tego podziękowania mamy dla Was niespodziankę! Pamiętacie nasze, nowe bluzy, w których przyjechaliśmy do Dymaczewa? Podobno się Wam podobały. Mamy dla Was kilka egzemplarzy. Trzy pierwsze osoby, które w komentarzu pod postem  napiszą odpowiedź na pytanie „Co pomaga Ci w pokonywaniu barier?” i podadzą swój adres e-mail otrzymają od nas taką stylową bluzę.
Czytaj dalej

Agata Polińska

Head of Marketing Otodom

Powiązane artykuły

Back to top button

Zamknij