News

Nagrody dla najciekawszych inwestycji 2015 roku rozdane

21 maja rozdaliśmy nagrody dla laureatów Rankingu Inwestycji Deweloperskich.

Już po raz trzeci wręczyliśmy statuetki najciekawszym inwestycjom. Tym razem spotkaliśmy się na  uroczystej gali w galerii Vitkac w Warszawie.

Spotkanie poprowadziła Dorota Wellman w duecie z Marcinem Kaweckim – managerem Otodom, który skądinąd wcale wiele nie ustępuje wzrostem Marcinowi Prokopowi. :)

Dorota Wellman w duecie z Marcinem Kaweckim

Oprócz nich w spotkaniu wzięli udział oczywiście nagrodzeni deweloperzy, przedstawiciele mediów, oraz członkowie jury, które wybrało tegorocznych laureatów.

Gala rozpoczęła się od krótkiego omówienia raportu serwisu Otodom, przygotowanego we współpracy z TNS Polska. Publikacja powstała na podstawie rozmów z osobami, które w ostatnim roku kupiły mieszkanie dewelopera. Z raportu możemy dowiedzieć się między innymi czym kierowali się kupujący, gdzie szukali nieruchomości oraz w jaki sposób finansowali swój zakup.

Pobierz raport >>

Deweloperzy biorący udział w Rankingu otrzymali rozszerzoną wersję raportu, która zapewne pozwoli im na jeszcze lepsze dopasowanie oferty i działań marketingowych do potrzeb swoich potencjalnych klientów.

Następnie przedstawiliśmy wyniki głosowania internautów. Na podstawie ponad 280 tysięcy głosów stworzyliśmy Ranking Internautów. Na jego czele uplasowało się Osiedle “Dom dla każdego”, które zdobyło zaszczytny tytuł “Inwestycji Marzeń Internautów”.

Drugi etap rankingu to głosowanie jury złożonego z ekspertów w dziedzinie nieruchomości i budownictwa, architektury i urbanistyki. Jury postanowiło wyróżnić́ tytułem „Inwestycji Roku” Osiedle Fi krakowskiego dewelopera Megapolis.

Jurorzy przyznali swoje wyróżnienia również w kategoriach tematycznych. “Ogrody Hallera” wrocławskiego Archicomu zostały zarekomendowane jako Najlepsza inwestycja dla rodziny. Z kolei bardzo oryginalny kompleks budynków “Angel Wawel” z Krakowa został jednogłośnie uznany za Najbardziej prestiżową inwestycję tego roku.

Wyróżnieniem dla Najlepszego projektu architektonicznego uhonorowano “Żoliborz Artystyczny” – inwestycję Dom Development. W kategorii Eko-oszczędna inwestycja wygrała “Villa Nova”, czyli zaawansowany technologicznie budynek pasywny postawiony przez Edificio z Warszawy.

Pełne wyniki rankingu wraz z raportem dostępne są na stronie www.ranking.otodom.pl

Po rozdaniu nagród odbyła się mniej oficjalna, ale wcale nie mniej interesująca część imprezy. Gości zaprosiliśmy na poczęstunek przy akompaniamencie muzyki na żywo. Był też czas na rozmowy kuluarowe oraz wywiady do prasy.

Laureatom raz jeszcze gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów oraz liczymy, że spotkamy się ponownie przyszłym roku.

 

Czytaj dalej

Agata Polińska

Head of Marketing Otodom

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij