fbpx

Wiemy, że robicie to w trakcie pracy…

…przed spotkaniem z klientem, w trakcie pokazywania nieruchomości, po podpisaniu umowy sprzedaży u notariusza przeglądacie informacje o naszych warsztatach. Tak, my wszystko widzimy i żeby ułatwić Wam zapisywanie, stworzyliśmy wersję mobilną strony ara.otodom.pl. Już od dziś możecie przesuwać palcem po uproszczonej wersji strony Akademii Rozwoju Agenta.

Wy na stronie Akademii Rozwoju Agenta

Zdajemy sobie sprawę, że praca pośrednika to nie 8 godzin za biurkiem. Jesteście w ciągłym ruchu, załatwiając różne sprawy Waszych klientów. Nieodłącznym narzędziem pracy agentów są telefony komórkowe. Niemalże 30% wejść na ara.otodom.pl  pochodzi właśnie z tego kanału. Dlatego też nie mogliśmy zostać obojętni na ten sygnał. Wzięliśmy się do pracy i jest – strona mobilna ara.otodom.pl. Z rozpędu zrobiliśmy też wersję na tablet zauważając, że 1% wejść pochodzi z tego urządzenia. Tak, tak widzimy Panią i Pana.

Czy wiecie, że :

 

  • zgodnie z raportem WeAreSocial ilość smartphonów odpowiada 35% naszej populacji,
  • można założyć, że około 1/4 Polaków posiada i użytkuje co najmniej jedno urządzenie mobilne,
  • obecnie na świecie jest 1,5 miliarda podłączonych do sieci urządzeń mobilnych. (Według przewidywań do roku 2017 będzie ich 10 miliardów),
  • podobno więcej ludzi posiada smartphony niż szczoteczki do zębów,
  •  i to może wydać się nieprawdopodobne, ale średnio z telefonem komórkowym spędzamy dziennie 14h.

 

Statystyki mówią same za siebie

Bez telefonu jak bez ręki. Ma być szybciej i łatwiej. I wierzymy, że jest tak dzięki nowym wersjom naszej strony. Już teraz sprawdzajcie gdziekolwiek jesteście dostępne terminy i tematy bezpłatnych warsztatów na telefonach i tabletach. Zapiszcie się  poprzez formularz, a jak macie pytania lub sugestie to piszcie na akademia@otodom.pl.


Zapraszamy!

Informacje zaczerpnięte ze strony:
http://negosentro.com/retailers-see-growing-impact-of-mobile-on-consumer-behavior/

 

Dorota Dwornik
Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist