fbpx

Stworzyliśmy stronę specjalnie dla pośredników nieruchomości. Zobaczcie!

Już jest! Miejsce stworzone specjalnie dla Was! Panie i Panowie, oto długo wyczekiwana strona ara.otodom.pl. To tu znajdziecie kluczowe informacje o Akademii Rozwoju Agenta. Zapraszamy!

Akademia Rozwoju Agenta Otodom

Po co ta strona?

Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym w szybki i wygodny sposób dotrzecie do najważniejszych informacji o warsztatach. Dlatego wchodząc na stronę ara.otodom.pl dowiecie się między innymi:

  • jakie tematy poruszamy,
  • dlaczego warto na nich być,
  • gdzie i kiedy się spotykamy,
  • kim są prowadzący warsztaty,
  • co o ARA myślą osoby, które już z nami rozmawiały.

Co znajdziecie na tej stronie?

Na stronie na bieżąco aktualizujemy harmonogram o kolejne miesiące. Na stronie znajdziecie formularz, za pomocą którego zapiszecie się na bezpłatną Akademię Rozwoju Agenta. Znajdziecie tutaj również mapę, która wskaże Wam miejsca i terminy spotkań. Dowiecie się także jaki jest temat trwającej edycji warsztatów.

Co planujemy?

Do końca czerwca będziemy rozmawiać o tym „jak skutecznie promować nieruchomości w Internecie”. 2,5-godzinna dawka wiedzy z serwisu Otodom, niedostępne nigdzie indziej statystyki, żywe dyskusje z kolegami z branży oraz miła atmosfera – to właśnie czeka na WAS na warsztatach ARA.

Już byłeś na naszych warsztatach? Nic nie szkodzi. Śledź naszą stronę, bo tematów do omówienia mamy sporo. Nie przegap kolejnych edycji. Już wkrótce ruszamy z nowym panelem spotkań.

Bo nie ma nas bez Was…

Dziękujemy za Wasze dotychczasowe zaangażowanie. Jak już nie raz podkreślaliśmy, że traktujemy Was jako naszych partnerów, z  którymi chcemy dzielić się informacjami i doświadczeniem. Przecież naszym wspólnym celem jest podniesienie efektywności działań pośredników w Internecie. Dlatego tak ważny dla nas jest Wasz głos w dyskusji. Trawestując słowa Błaszczykowskiego z reklamy: „bez Ciebie nie idę” – bez Was warsztaty nie mają prawa bytu.

Porozmawiaj z nami!

Jak podoba się Wam nasza strona? Pamiętajcie, że najważniejsza jest dla nas Wasza opinia. Macie pomysły na kolejne edycje? Któreś zagadnienie szczególnie Was zainteresowało i chcecie szerzej je omówić?  A może po prostu chcecie zapytać kiedy będziemy w Waszym mieście? Nic prostszego, napiszcie do nas na adres: akademia@otodom.pl. Odpowiadamy na każdą wiadomość.

Koniecznie wejdźcie na stronę ara.otodom.pl, zapiszcie się i spotkajmy się na warsztatach!

Do zobaczenia!

Dorota Dwornik
Stanowisko w Otodom: Marketing Communications Specialist