News

Zaczynając od tytułu [o tytułach słów kilka]

Akademia Rozwoju Agenta to świetna okazja, aby porozmawiać o jakości ogłoszeń zamieszczanych w Otodom. W trakcie spotkań z pośrednikami podpowiadamy, jak troszczyć się o ofertę, aby zwiększyć jej skuteczność i oglądalność. Jednym z podejmowanych tematów jest sposób konstruowania tytułu.

A dobry tytuł to klucz do sukcesu. Niestety większość ofert zamieszczanych w Otodom nie jest zatytułowanych. To tak, jakby sprzedawać książkę bez okładki. Tymczasem doświadczenie pokazuje, że nadanie tytułu pozwala na osiągnięcie wielu korzyści. Po pierwsze daje szansę na wyróżnienie oferty spośród innych, na przykład na liście wyszukiwania. Ponadto pomaga podnieść pozycję  ogłoszenia w wyszukiwarkach internetowych. Jest też okazją do zwrócenia uwagi klienta na unikalne cechy oferowanej nieruchomości. Tym samym warto pamiętać, że nadawanie tytułów zwiększa szansę na dotarcie do potencjalnego klienta.

Wiemy jednak, że niektóre programy eksportujące oferty nieruchomości do Otodom nie pozwalają na przesyłanie tytułów. Dlatego chcielibyśmy zachęcić wszystkich zainteresowanych do zwrócenia uwagi na informacje, jakie przekazywane są poprzez aplikacje do Otodom. Mogą Państwo kontaktować się w tej sprawie z nami pisząc na adres: sugestie@otodom.pl lub bezpośrednio z twórcą aplikacji.

To właśnie dzięki Państwa inicjatywie od niedawna jeden z czołowych dostawców oprogramowania do eksportu ogłoszeń, firma Protoss – twórca m.in. AsariWEB – umożliwia zamieszczenie w Otodom tytułu oferty. Pierwsze oferty z AsariWEB wraz z tytułami już pojawiły się na naszej stronie. Dzięki uprzejmości firmy Protoss prezentujemy poniżej wizualizację panelu aplikacji z widokiem pola tytuł.

 

Save

Czytaj dalej

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij