News

Pakiet 3w1, 3-pak, trójpak…? Czyli o co chodzi z nową ofertą dla indywidualnych użytkowników.

Zauważyłam, że w mailach przychodzących do “otodomowej” obsługi Użytkownika często przewija się nazwa “pakietu 3 w 1” i temu podobne w odniesieniu do naszej nowej oferty skierowanej do indywidualnego wystawcy ogłoszeń. Tak powstał też pomysł na ten wpis, by z perspektywy osoby odpowiadającej na Wasze pytania i sugestie przedstawić dokładnie, czym charakteryzuje się ta nowa oferta, skąd się wzięła i (co najważniejsze) dlaczego warto zwrócić na nią uwagę.

Word "News" over black background

 
W skrócie można opisać ją tak: Wy dodajecie swoje ogłoszenie w Otodom a my dzielimy się nim już nie tylko z Allegro ale teraz też i z OLX. Robimy to, bo dbamy o zwiększenie zasięgu Waszych ogłoszeń i zależy nam, by dotarły one do możliwie jak największej liczby poszukujących. Najnowsze statystyki udowadniają, że całkiem dobrze nam to wychodzi :).
Tylko w styczniu tego roku Otodom odwiedziło aż 1,7 mln realnych użytkowników. Po połączeniu sił z OLX jesteśmy w stanie dotrzeć z Waszymi ogłoszeniami do blisko 4 mln oglądających w ciągu miesiąca. Wygląda na to że trudno w tej chwili o lepszą ofertę na polskim rynku.

Ale czy ta nowa oferta jest rzeczywiście pakietem 3w1?

Transfer ogłoszeń do OLX, Allegro i innych serwisów partnerskich jest czymś, co oferujemy Wam za darmo. Potraktujcie więc tę naszą ofertę jako dorzucenie ekstra zasięgu do i tak najskuteczniejszej w kraju usługi. W końcu zwiększanie zasięgu mamy nie tylko we krwi ale też całkiem oficjalnie – w naszym Regulaminie :) Do tego gwarantujemy, że nasza współpraca z serwisami partnerskimi będzie się tylko zacieśniać z upływem czasu.

 

Nie musicie już rozmieniać się na drobne

Na pewno dużym ułatwieniem jest dla Was fakt, że ogłoszeniem publikowanym jednocześnie w wielu serwisach można zarządzać z jednego miejsca – panelu w Otodom. Nie musicie się więc martwić o osobne konta w każdym z serwisów.Wszystkie zmiany wczytają się automatycznie zarówno w OLX jak i w Allegro. Tylko pamiętajcie, żeby dać nam chwilę na uaktywnienie zmian. Taką granicę wyznacza maksymalnie 1 godzina od momentu wprowadzenia zmiany.

Mam nadzieję, że rozwiałam przynajmniej te najważniejsze wątpliwości w związku z nową ofertą. Jeżeli tak się nie stało, bądź macie inne pytania, piszcie.

Czytaj dalej

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij