News

Wybierz inwestycję marzeń i wygraj nagrody!

Plebiscyt na najlepsze inwestycje deweloperskie wystartował. Od kilku dni internauci mogą wybierać najciekawsze realizacje deweloperów. Są nagrody do wygrania!
Jakie są zasady?
1. Wybieraj najciekawsze inwestycje
Odwiedź stronę konkursową i zdecyduj, które z inwestycji najbardziej Ci się podobają.  Możesz ocenić zarówno wygląd zewnętrzny i architekturę, jak i lokalizację czy inne atrybuty inwestycji.
2. Daj się ponieść fantazji
Aby walczyć o nagrodę musisz odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Odpowiedź nie musi być długa, najważniejsze, by była ciekawa i wyróżniła się na tle innych. Jurorzy nagrodzą osobę, która w danym tygodniu wykazała się największą kreatywnością. 
3. Gratka dla kolekcjonerów nagród 
Dla kolekcjonerów nagród dobra wiadomość – konkurs trwa 4 tygodnie i w każdym z nich będzie publikowane nowe pytanie. A nowe pytanie to zawsze nowa nagroda! Przy odpowiedniej dozie fantazji można co tydzień wzbogacić się o nowy świetny sprzęt. 
3. Sprawdzaj wyniki
Po każdym zakończonym etapie jury wybierze najciekawszą odpowiedź z ubiegłego tygodnia. Laureaci zostaną ogłoszeni na stronie konkursowej ranking.otodom.pl. Warto więc regularnie tam zaglądać.  
Głosowanie internautów potrwa do 12 kwietnia.
Czytaj dalej

Agata Polińska

Head of Marketing Otodom

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij