Pośrednicy

I co z tym OLX.pl?

Nie wszyscy wiedzą, ale Kategoria: Nieruchomości na serwisie OLX.pl (dawniej Tablica.pl) jest większa niż jakikolwiek serwis nieruchomościowy w Polsce, większa niż nawet Otodom (co musimy uczciwie przyznać).

 

Ale nas to nie boli, cieszymy się i kibicujemy OLXowi, bo po pierwsze jesteśmy rodziną (rodziną Allegro), a po drugie jako jedyni na rynku oferujemy naszym Klientom możliwość eksportu ofert do OLX.pl.

 

I o co cały ten szum?

O jak Oryginalny

Oferta eksportu ofert z Otodom.pl do OLX.pl to jedyna, oryginalna i unikatowa możliwość bardzo efektywnego zwiększenia zasięgu swoich ofert. Jesteśmy jedynym portalem na rynku, który oferuje takie dotarcie do zainteresowanych nieruchomościami. Za jednym zamachem (myszki) można w prosty sposób zwielokrotnić liczbę potencjalnych oglądających publikowane oferty.

L jak Lokalny

Znane przysłowie mówi, że w Nieruchomościach najważniejsza jest po pierwsze lokalizacja, po drugie lokalizacja i po trzecie … lokalizacja. W przypadku mariażu Otodom.pl i OLX.pl, to hasło ma drugie dno i znaczenie. Jego parafraza mogłaby brzmieć: lokalność, lokalność i …lokalność. OLX.pl ma miliony użytkowników w całej Polsce i wyróżnia się dotarciem do mniejszych społeczności, takich, których nie ma nigdzie indziej, a to z kolei znacząco rozszerza możliwości promocji ofert na rynku lokalnym. Jak to wygląda w liczbach dla każdego województwa prezentujemy tutaj.

 

X razy więcej…

Ostatni wyróżnik, ale nie najmniej ważny (a wręcz odwrotnie!) to skuteczność ofert, które publikowane są  otodom i transerowane do OLX.pl. Jest ona jest minimum

2 x większa

od ofert publikowanych tylko w serwisie Otodom.pl. Transfer do OLX.pl to naprawdę wyjątkowa oferta… a cena to tylko 9 zł netto za 30 dni. Chciałoby się powiedzieć, że efektywność gwarantowana.

——-

Tym samym mocno zachęcamy do wybierania opcji transferu do OLX, jako sposobu na bardzo efektywną promocję własnych ogłoszeń.

Jesteśmy przekonani, że w przypadku Otodom.pl i OLX.pl jest jak w prawdziwej rodzinie, z tą różnicą, że wyglądamy dobrze …nie tylko zdjęciu … ☺

Save

Czytaj dalej

Monika Rudnicka

General Manager Otodom

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij