Pośrednicy

ARA wystartowała nad morzem

Za nami pierwsze spotkania w ramach Akademii Rozwoju Agenta, czyli nowej inicjatywy Otodom, o której wspominaliśmy już w jednym z wcześniejszych wpisów na naszym blogu.

Na miejsce inauguracji wybraliśmy Sopocki hotel Mera Spa. Zaprosiliśmy do niego blisko 60 pośredników z Trójmiasta i okolic. Wysokie stężenie jodu w powietrzu oraz bezkres pobliskiego morza, przywodzącego na myśl nieskrępowany przepływ nieograniczonej limitami idei, sprzyjały stworzeniu odpowiedniego klimatu.

I zaczęło się. Cztery spotkania z czterema różnymi grupami profesjonalistów. Mimo poruszania identycznego tematu, każde było inne. Intensywne rozmowy, polemiki, wymiana wiedzy i doświadczeń – wiele się działo. Każde ze spotkań trwało zaledwie około dwóch godzin, ale była to tak duża dawka inspiracji i pozytywnej energii, że można by nimi obdarzyć całe tygodnie.

 ara-1

To było dla nas niesamowite doświadczenie spotkać się, porozmawiać, poznać opinie i spostrzeżenia zarówno tych doświadczonych pośredników z kilkunastoletnim stażem, jak i tych dopiero zdobywających szturmem rynek nieruchomości. Z Trójmiasta wróciliśmy, mimo zmęczenia, pełni pozytywnych emocji. Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnej edycji Akademii Rozwoju Agenta i kolejnego spotkania z niezwykłymi ludźmi.

Następna okazja przytrafi się już 31 marca oraz 1 kwietnia. Warszawo, przybywamy!

Save

Save

Save

Czytaj dalej

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij