News

Sezon targowy 2015 uznajemy za otwarty !

7 i 8 lutego w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się targi mieszkaniowe Nowego Adresu. Oczywiście nie mogło nas zabraknąć na tym wydarzeniu (nie tylko dlatego że Poznań to matecznik Otodomu).

Przede wszystkich chcieliśmy ogłosić deweloperom dobrą nowinę.

Ranking inwestycji deweloperskich Otodom 2015W dniu rozpoczęciu targów wystartowaliśmy z Rankingiem Inwestycji Deweloperskich 2015 (więcej można znaleźć pod adresem http://ranking.otodom.pl).W skrócie –  to już trzecia edycja akcji organizowanej przez otodom dla deweloperów, w której internauci i eksperci wybierają Inwestycję Roku w kilku kategoriach. Niebawem pojawi się wpis, którzy kompleksowo poruszy ten wątek… a  ja wracam do moich spostrzeżeń odnośnie do targów.

Targi Nowego Adresu przyciągnęły ponad 100 wystawców związanych z branżą. Nie będzie zaskoczeniem fakt, że największy udział w tej grupie stanowili deweloperzy. Odnotowałem łącznie około 60 firm oferujących mieszkania z rynku pierwotnego.
Jak wrażenia ? Po wejściu na halę od razu ukazywały się stanowiska Family House i Ataner (na marginesie partnerzy otodom – pozdrawiam). W godzinach szczytu należało wykazać się sporym sprytem, żeby przejść przez początkową, mocno zatłoczoną strefę.W dalszych alejkach było również sporo odwiedzających  i na pewno nie było warunków do jazdy na rowerze, choć hostessy próbowały swoich sił na rolkach rozwożąc ulotki  (hmmm… to jest ten mobile marketing ?).

Rada dla zwiedzających, który nie lubią slalomów „międzyludzkich”:  przychodźcie zaraz po otwarciu targów albo na ok.2 h przed ich zamknięciem.

A co konkretnie Otodom robił na targach ? W naszym punkcie na hali targowej pokazywaliśmy zwiedzającym jak łatwo można znaleźć mieszkanie swoich marzeń. Z kolei w strefie VIP opowiadaliśmy o wspomnianym  Rankingu Inwestycji i częstowaliśmy wystawców pysznymi kanapkami. Chcieliśmy wzbudzić sympatię w myśl zasady  „przez żołądek…”
Do zobaczenia !
Czytaj dalej

Marcin Kawecki

Sales Manager

Powiązane artykuły

Back to top button

Jesteś agentem lub pośrednikiem?

Dołącz do:
https://www.facebook.com/groups/Otodom/

Zamknij