fbpx

In a good company [w dobrym towarzystwie].

Na czym najbardziej zależy Zespołowi Otodom? “Otopytanie” 🙂

Pomijając oczywiste cele biznesowe, nasz priorytet to zaoferowanie jak najlepszego, najbardziej dopasowanego produktu dla naszych klientów i tych poszukujących i tych reklamujących.

A jaki produkt jest najlepszy? W naszej (myślę, że nieodosobnionej) opinii, najlepszy produkt to taki, dzięki któremu jak najszybciej i w jak najlepszej atmosferze doprowadzimy do konstruktywnego (zadowalającego obie strony transakcji) spotkania poszukujących i ogłaszających sprzedaż i wynajem nieruchomości.

Aby tak się stało, działamy na wielu polach. Kluczowym narzędziem do osiągnięcia naszego głównego celu jest dbanie o jakość i aktualność ogłoszeń oraz maksymalizacja możliwości serwisu Otodom do ich aktywnego promowania.

Doszliśmy do momentu, kiedy jesteśmy przekonani, że procesy i inteligentne rozwiązania technologiczne znacząco więcej już nie pomogą. To, co chcielibyśmy zrobić, to zachęcić naszych Partnerów – Agencje nieruchomości – do wymiany wiedzy i współpracy w realizacji tego wspólnego celu.

I dlatego założyliśmy Akademię…

Nie – zwykłą Akademię ale Akademię Rozwoju Agenta, Agenta Otodom.

Akademia Rozwoju Agenta to platforma wymiany wiedzy skierowana do agentów i właścicieli agencji, mająca na celu podniesienie efektywności działań pośredników w Internecie.

Akademia Rozwoju Agenta OtodomFormuła zakłada regularne krótkie spotkania prowadzone w kilkunastu ośrodkach regionalnych. Nie chcemy odrywać naszych Partnerów od pracy (ale zaprosić na małą pauzę przy ciastku i kawie w dobrym towarzystwie). Zależy nam na kompaktowym formacie, gdzie uda nam się dostarczyć dawkę praktycznej wiedzy w pigułce.

Oprócz tego, na czym znamy się najlepiej, czyli wiedzy o zachowaniach Klientów, ich potrzebach oraz technikach działań reklamowych, chcemy porozmawiać więcej o trendach światowych na rynku nieruchomości i w biznesie w ogóle. Dzięki temu, że jesteśmy częścią globalnego koncernu Naspers mamy nadzieję dostarczyć uczestnikom prawdziwy zastrzyk świeżej inspiracji.

Wierzymy, że wspólnie uda nam się wytworzyć synergię, dzięki której poszukujący będą mieli duży i dobry wybór a Agencje, szybciej znajdą Klientów na swoje oferty.

Zaczynamy czterema spotkaniami w Trójmieście, 4-5 marca.

Spotkanie jest otwarte ale liczba miejsc ograniczona także spieszcie się! Pamiętajcie, chcemy żeby było kameralnie …

Więcej szczegółów: Mariusz Cygan: tel.: 512 142 576.

Save

Save

Monika Rudnicka
General Manager Otodom